Sveti Florijan
mod_vvisit_counterUkupno508519
Sudjelovanje vatrogasaca DVD Sinj na sportskim natjecanjima PDF Ispis E-mail
Srijeda, 25 Srpanj 2012 10:39

U subotu je održan treći po redu memorijalni spust Cetinom, koji je posvećen poginulim i umrlim braniteljima Cetinskog kraja. U tri kategorije nastupilo je 67 posada, odnosno oko 200 natjecatelja. U spustu dugom 16 km sudjelovao je i čamac DVD Sinj sa 5 članova: D. Jukić, I. Klarić-Kukuz, P. Šušnjara, Š. Tomašević i N. Vučković.

Početkom mjeseca lipnja u Sinju je organizirana druga po redu "Cetina Adventure" pustolovna utrka koja je okupila 22 natjecatelja kojima je zadatak bio proći osam kontrolnih točaka u disciplinama: biciklizam, kanjoning, veslanje kajacima, orijentacijsko trčanje i gađanje lukom i strijelom. Šesto mjesto osvojili su članovi DVD Sinj M. Maleš i N. Gluić.

slika1 slika
mate_3 mate_i_nino