Sveti Florijan
mod_vvisit_counterProšli mjesec1750
mod_vvisit_counterUkupno511512
VIS: Posjet vatrogasaca prijateljima u DVD-u Komiža PDF Ispis E-mail

Na blagdan sv.Nikole, ujedno i dan grada Komiže , članovi DVD-a Šolta, Stari Grad i Sinj na poziv prijatelja iz Komiže bili su gosti DVD-a Komiža.
Posjet osim za prisusutvo fešti, iskorišten je i za dogovor oko pokretanja inicijative za besplatan prijevoz vatrogasnih vozila trajektima „Jadrolinije“ za sva otočna društva, kao i za razmjenu iskustva u problemima kojima se susreću vatrogasci na otocima.
Ovim putem nastavljeno je intezivno druženje i prijateljstvo ova dva društva koje su započeli njihovi stariji, a sada mlađi nastavljaju.
Ne mogu, a da se i ovim putem ne spomenu velikog prijatelja i zaljubljenika u vatrogastvo ,a nažalost pokojnog Ivicu Mardešića kojem zasigurno pripadaju velike zasluge za ovo prijateljstvo.